Hedeflerimiz ve Değerlerimiz

Home Hakkımızda Hedeflerimiz ve Değerlerimiz

Herkes için kaliteli ve uzun bir yaşam

Ürünlerimizin doğrudan hastaların yaşamlarıyla ilgili olduğunu ve en ufak bir sapmanın bile önemli etkilere neden olabileceğini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle, hastaların yaşamlarını uzatmak ve daha komforlu olmalarını sağlamak için için tıbbi teknolojilerimizin her ayrıntısında durmaksızın çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda hedeflerimize ve desteklediğimiz temel değerlere bağlı kalarak uzmanlaşmaya devam ediyoruz. Ortaklarımız ve müşterilerimizle kurduğumuz ilişkilerin temeli olan bu ilkeleri işlerimizin her detayında açıkça ortaya koyuyoruz.

Kalite

Durmaksızın mükemmelliğin peşindeyiz ve kalite söz konusu olduğunda taviz vermiyoruz. İşimizin tüm detaylarında, sürekli iyileştirme stratejisiyle birlikte en yüksek standardı sürdürmede tutkulu bir arayış içindeyiz. Ürünlerimiz doğrudan hastaların yaşamlarıyla ilgilidir ve bu nedenle küçük bir sapmanın bile ne kadar önemli etkilere neden olabileceğini çok iyi biliyoruz.

Hedeflerimiz ve Değerlerimiz Quality2 1

Bütünlük

Bir şirketin itibarının ve yönetiminin başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz dahil herkese son derece saygılı davranır ve işimize samimiyetle yaklaşırız. Çünkü iş ahlakını en yüksek erdem olarak kabul ederiz.

Hedeflerimiz ve Değerlerimiz Integrity2 1

İnovasyon

MicroPort®'u sektörün lider ve yenilikçi şirketi yapan, hayal gücümüz ve öncü ruhumuzdur.
Hekim ve hasta faydalarını en üst düzeye çıkarmak için, iç görüleri en hızlı ve verimli bir şekilde bilgiye dönüştürüyoruz.

Hedeflerimiz ve Değerlerimiz Innovation 1