HABERLER

Home Haberler

MICROPORT Türkiye olarak Uluslarası CTO İstanbul 2022 Toplantısına Katıldık

Türk Kardiyoloji Derneği (TKD) KTO Kulübü - CTO (KTO) İstanbul 2022 Toplantısı bu yıl 27-28 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul Conrad Hotel'de yapıldı.

“Türk Kardiyoloji Derneği (TKD) KTO Kulübü” tarafından düzenlenen toplantıda canlı ameliyatlar, bilimsel sunumlar, vaka tartışmaları oturumları da yer alan zengin bir bilimsel program ziyaretçilerle paylaşıldı. Yurt içinden ve yurt dışından bir çok uzman tecrübelerini ve görüşlerini paylaştı.

Standımızı ziyaretlerinizden ve ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Detaylı bilgi ve görseller için: https://www.linkedin.com/posts...

CTO İstanbul 2022
Haberler Web 1

Teknisyenler için Stent Teknolojileri Güncelleme Toplantısı

Toplantı Zamanı: 26 Şubat 2022
Toplantı Yeri:
Point Otel / İstanbul

SaatKonu Konuşmacı
15:30-15:45Açılış
15:45-16:15Güncel Stent TeknolojileriSüleyman Ataş
16:15-16:30Kahve Arası
16:30-17:15Olgu PaylaşımlarıTayfun Ayyıldız
17:15-17:45Soru - CevapTüm Katılımcılar
17:45-18:15Güncel Stent Çalışma SonuçlarıTayfun Ayyıldız
18:15-18:30Kapanış
Detaylı bilgi için
Haberler Teknisyen topl26022022 1

İlk 'M DIalogue' toplantımız onlIne olarak gerçekleşti

9 Eylül'de MicroPort, Çinli ve İranlı KOL'leri M Diyalog-İran Kompleks PCI Webinarı'na katılmaya davet etti. İlk başta, MEA ve CIS bölgeleri Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Sayın Altuğ Ergin, MicroPort'un yeteneklerini ve küresel işini gösteren iş ortamımızı tanıttı. Fuwai Hastanesinden Dr. Bo Xu, Target AC'nin 4 yıllık klinik sonuçlarını ve FUTUREII'nin 1 yıllık klinik sonuçlarını paylaştı, Fuwei Hastanesinden Dr. Kefei Dou webinarı yönetti, İranlı doktorlarla aktif olarak etkileşime girdi ve seansı kolaylaştırdı. Shahid Rajaei Hastanesi'nden Dr. Ata Firouzi ve Dr. Fakhreddin Hejazi, oldukça karmaşık iki vakayı paylaştılar ve bu vakaların cerrahi prosedürünü tartıştılar. Dr. Muhammad Javad Alemzadeh'in moderatör ve Dr. Seyfollah Abdi, Dr. Bahram Aminina'nın panelist olarak katılması webinara zenginlik kattı. Bu etkinlik, Çin ve İran'dan prestijli KOL'leri bir araya getirdi ve MicroPort'un Orta Doğu bölgesindeki marka imajını büyük ölçüde geliştirdi.

M Dialogue'un ilk pilot programı olan İran Webinar, harika bir örnek oluşturdu. Satış bölgelerimizin ihtiyaçlarına göre, satışların mevcut müşteri ilişkilerini pekiştirmesine, yeni müşteriler/hastaneler kazanmasına, farklı ülkeler ve bölgeler arasındaki akademik iletişimi güçlendirmesine yardımcı olmak için M Dialogue platformundan yararlanacağız.

Detaylı Bilgi için
Haberler M dialog 1

MICROPORT Türkiye olarak Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısına Katıldık

28. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı bu yıl 28-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Kongre Merkezin’de yapıldı.

Her yıl gerek yurt dışından gerekse yurt içinden girişimsel kardiyoloji alanında önemli çalışmaları ve uygulamaları olan bilim adamları ve operatörler bu toplantı için bir araya gelmektedirler. Tüm dünyadan önemli konuşmacı ve katılımcıları bir araya getiren bu toplantının sadece bilgi paylaşımı ve tecrübe aktarımı değil; özellikle uluslararası bağlantıların kurulduğu, genç arkadaşlarımızın ufkunu açan yurt dışı ziyaretlerine zemin hazırlayan bir platformdur.

Türk Kardiyoloji Derneği Girişimsel Kardiyoloji Birliği’nin düzenlediği bu etkinlikte standımızı ziyaretlerinizden ve ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Detaylı Bilgi için
Haberler Tkd 1