HABERLER

Home Haberler

MICROPORT Türkiye olarak Uluslarası CTO İstanbul 2022 Toplantısına Katıldık

Türk Kardiyoloji Derneği (TKD) KTO Kulübü - CTO (KTO) İstanbul 2022 Toplantısı bu yıl 27-28 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul Conrad Hotel'de yapıldı.

“Türk Kardiyoloji Derneği (TKD) KTO Kulübü” tarafından düzenlenen toplantıda canlı ameliyatlar, bilimsel sunumlar, vaka tartışmaları oturumları da yer alan zengin bir bilimsel program ziyaretçilerle paylaşıldı. Yurt içinden ve yurt dışından bir çok uzman tecrübelerini ve görüşlerini paylaştı.

Standımızı ziyaretlerinizden ve ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Detaylı bilgi ve görseller için: https://www.linkedin.com/posts...

CTO İstanbul 2022
Haberler Web 1

MICROPORT Türkiye olarak Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısına Katıldık

28. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı bu yıl 28-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Kongre Merkezin’de yapıldı.

Her yıl gerek yurt dışından gerekse yurt içinden girişimsel kardiyoloji alanında önemli çalışmaları ve uygulamaları olan bilim adamları ve operatörler bu toplantı için bir araya gelmektedirler. Tüm dünyadan önemli konuşmacı ve katılımcıları bir araya getiren bu toplantının sadece bilgi paylaşımı ve tecrübe aktarımı değil; özellikle uluslararası bağlantıların kurulduğu, genç arkadaşlarımızın ufkunu açan yurt dışı ziyaretlerine zemin hazırlayan bir platformdur.

Türk Kardiyoloji Derneği Girişimsel Kardiyoloji Birliği’nin düzenlediği bu etkinlikte standımızı ziyaretlerinizden ve ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Detaylı Bilgi için
Haberler Tkd 1