HABERLER

Home Haberler_

İlk 'M DIalogue' toplantımız onlIne olarak gerçekleşti

9 Eylül'de MicroPort, Çinli ve İranlı KOL'leri M Diyalog-İran Kompleks PCI Webinarı'na katılmaya davet etti. İlk başta, MEA ve CIS bölgeleri Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Sayın Altuğ Ergin, MicroPort'un yeteneklerini ve küresel işini gösteren iş ortamımızı tanıttı. Fuwai Hastanesinden Dr. Bo Xu, Target AC'nin 4 yıllık klinik sonuçlarını ve FUTUREII'nin 1 yıllık klinik sonuçlarını paylaştı, Fuwei Hastanesinden Dr. Kefei Dou webinarı yönetti, İranlı doktorlarla aktif olarak etkileşime girdi ve seansı kolaylaştırdı. Shahid Rajaei Hastanesi'nden Dr. Ata Firouzi ve Dr. Fakhreddin Hejazi, oldukça karmaşık iki vakayı paylaştılar ve bu vakaların cerrahi prosedürünü tartıştılar. Dr. Muhammad Javad Alemzadeh'in moderatör ve Dr. Seyfollah Abdi, Dr. Bahram Aminina'nın panelist olarak katılması webinara zenginlik kattı. Bu etkinlik, Çin ve İran'dan prestijli KOL'leri bir araya getirdi ve MicroPort'un Orta Doğu bölgesindeki marka imajını büyük ölçüde geliştirdi.

M Dialogue'un ilk pilot programı olan İran Webinar, harika bir örnek oluşturdu. Satış bölgelerimizin ihtiyaçlarına göre, satışların mevcut müşteri ilişkilerini pekiştirmesine, yeni müşteriler/hastaneler kazanmasına, farklı ülkeler ve bölgeler arasındaki akademik iletişimi güçlendirmesine yardımcı olmak için M Dialogue platformundan yararlanacağız.

Haber detay
Haberler_ M dialog 1

MicroPort Türkiye olarak Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısına Katıldık

28. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı bu yıl 28-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Kongre Merkezin’de yapıldı.

Her yıl gerek yurt dışından gerekse yurt içinden girişimsel kardiyoloji alanında önemli çalışmaları ve uygulamaları olan bilim adamları ve operatörler bu toplantı için bir araya gelmektedirler. Tüm dünyadan önemli konuşmacı ve katılımcıları bir araya getiren bu toplantının sadece bilgi paylaşımı ve tecrübe aktarımı değil; özellikle uluslararası bağlantıların kurulduğu, genç arkadaşlarımızın ufkunu açan yurt dışı ziyaretlerine zemin hazırlayan bir platformdur.

Türk Kardiyoloji Derneği Girişimsel Kardiyoloji Birliği’nin düzenlediği bu etkinlikte standımızı ziyaret eden ve ilgi gösteren herkese teşekkür ederiz.

Haber detay
Haberler_ Tkd 1